Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

Wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Ełku uruchamiamy II edycję Platform startowych dla nowych pomysłów

„STARTUP HEROES - platforma dla nowych pomysłów”

Celem projektu jest stworzenie na obszarze woj. warmińsko-mazurskiego korzystnych warunków dla powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w obszarze ICT, Ekoenergetyki oraz Produkcji żywności, poprzez realizację w okresie 01.01.2019 – 31.08.2023, profesjonalnego programu inkubacji startupów, mającego na celu wspieranie przedsiębiorczych osób w obszarze poszukiwania powtarzalnego,skalowalnego i rentownego modelu biznesowego.

W rezultacie realizacji projektu, platforma wesprze powstanie 132 nowych przedsiębiorstw. Firma uzyska gotowy schemat prof. programu inkubacji, który będzie mogła powielać po zakończeniu projektu, zdobywając nowych klientów. W swojej działalności gospodarczej, firma będzie mogła również wdrożyć katalog usług oferowanych w projekcie, zdobyć wiedzę nt ścieżki świadczenia usług oraz wykorzystać ekosystem do świadczenia tych usług.

Całkowita wartość projektu - 18 059 614, 18 PLN

Wkład Funduszy Europejskich - 17 070 438,00 PLN

 

Jeśli masz świetny pomysł na biznes, smykałkę przedsiębiorcy, otwarty umysł i chcesz przejść od planów do działania – to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!!!

Założeniem projektu jest stworzenie warunków dla rozwoju start-up’ów i skomercjalizowanie ich pomysłów. W ramach projektu STARTUP HEROES uruchomimy pakiet usług eksperckich m. in. z zakresu prawa, ochrony patentowej i marketingu. Każdy start-up będzie miał swojego opiekuna, nadzorującego właściwy przebieg inkubacji.

Projekt STARTUP HEROES będzie składał się z 6  półrocznych cyklów inkubacji, poprzedzonych 3 miesięczną rekrutacją do każdego kolejnego cyklu. Nabór do II Cyklu trwa do 31 października 2019 i będzie zakończony panelem ekspertów, który zadecyduje o zakwalifikowaniu do projektu. Piąta tura inkubacji rozpocznie się 1 kwietnia 2022 r. a nabór do ostatniego cyklu potrwa do 31 października 2022 roku.


Projekt Startup Heroes Dofinanswany z UE