Idź do treści strony
  • Ikona Kontakt

    Olsztyński Park Naukowo-
    Technologiczny

    ul. Władysława Trylińskiego 2
    10-683 Olsztyn
    tel. 89 612 05 00

Kontakt

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

10-683 Olsztyn, ul. Władysława Trylińskiego 2

(Budynek Biurowo-Konferencyjny – BK)

tel. 89 612 05 00

fax. 89 612 05 12

e-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.eu

Dane do faktury:

Gmina Olsztyn

Pl. Jana Pałwa II 1

10-101 Olsztyn

NIP - 739 384 70 26

Adresy pozostałych obiektów OPN-T (kod pocztowy: 10-683 Olsztyn):
* Budynek L1 – ul. Władysława Trylińskiego 8
* Budynek B2 - ul. Władysława Trylińskiego 10
* Budynek L2 – ul. Władysława Trylińskiego 12
* Budynek B1 – ul. Władysława Trylińskiego 14
* Budynek B3 – ul. Władysława Trylińskiego 16

 

 

ADMINISTRACJA:

 

 

Maria Borzym

Dyrektor

tel. 89 612 05 00

e-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.eu

Sekretariat

tel. 89 612 05 00

e-mail: sekretariat@opnt.olsztyn.eu

Agnieszka Wasilewska

P.O. Zastępca Dyrektora
Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości

tel. 89 612 05 05
e-mail: wasilewska.agnieszka@opnt.olsztyn.eu

Anna Paszkowska

Specjalista ds. administracji

tel. 89 612 05 13

e-mail: paszkowska.anna@opnt.olsztyn.eu


Z-ca Dyrektora ds. rozwoju międzynarodowego

tel. 89 612 05 02

e-mail:

Robert Kowalewski

Główny księgowy

tel. 89 612 05 20

e-mail: kowalewski.robert@opnt.olsztyn.eu

Joanna Orzoł

Specjalista ds. rozliczeń projektów/Specjalista ds. szkoleń i doradztwa

tel. 89 612 05 04

e-mail: orzol.joanna@opnt.olsztyn.eu


Inspektor ds. księgowych

tel. 89 612 05 14

e-mail: 

Maria Zarzycka

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

tel. 89 612 05 09

e-mail: zarzycka.maria@opnt.olsztyn.eu

Monika Wójcik

Specjalista ds. księgowych

tel. 89 612 05 03

e-mail: wojcik.monika@opnt.olsztyn.eu

Tomasz Siemiątkowski

Informatyk

tel. 89 612 05 06

e-mail: siemiatkowski.tomasz@opnt.olsztyn.eu

Beata Mędrek-Żęgota

Specjalista ds. Promocji

tel. 89 612 05 11

e-mail: zegota.beata@opnt.olsztyn.eu

Monika Wadowska

Specjalista ds. inkubacji i Transferu Technologii

tel. 89 612 05 10

e-mail: wadowska.monika@opnt.olsztyn.eu

Krzysztof Mikołajewski
Specjalista ds. Technicznych
tel. 89 612 05 25
e-mail: mikolajewski.krzysztof@opnt.olsztyn.eu