Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

Warsztaty z designu

Fundacja Formwell wraz Partnerem Olsztyńskim Parkiem Naukowo- Technologicznym oraz sponsorem wydarzenia: Urząd Miasta Olsztyna zaprasza na wykłady, warsztaty które odbędą się w dniach 08-10.10.2015r. w Olsztyńskim Parku Naukowo –Technologicznym


Fundacja Formwell wraz Partnerem Olsztyńskim Parkiem Naukowo- Technologicznym oraz sponsorem wydarzenia: Urząd Miasta Olsztyna zaprasza na wykłady, warsztaty które odbędą się w dniach 08-10.10.2015r.  w Olsztyńskim Parku Naukowo –Technologicznym

 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: adriana.jankiewicz@formwell.pl  (prosimy w mailu o podanie ilości osób zgłoszonych, wieku, numeru telefonu do osoby zgłaszającej/.

Zajęcia są integralną częścią festiwalu Warmia  Mazury Design Festival edycja nr 2.


Zajęcia poprowadzi Pani Olga Grabiwoda , na co dzień instruktor w Institute of Design Kielce.  Jest między innymi koordynatorem autorskiego program Instytutu „Własnoręczni” skierowanego  do mieszkańców regionu świętokrzyskiego zainteresowanych rozwojem w zakresie sztuki wzorniczej, a zarazem rozwojem własnym. Program stwarza możliwość samodzielnej i świadomej przemiany otoczenia we wszystkich sferach funkcjonowania. 

Ukończyła kierunek  historia i krytyka designu na uniwersytecie - humanistyczno społecznym SWPS, oraz fotografię w Wyższej Szkole Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi.