Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wraz z ekspertami Google zaprasza na bezpłatny webinar pn. Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce.


Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wraz z Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra pn. "Strona mobilna - 11 elementów ważnych dla e-commerce".

Coraz więcej twoich potencjalnych klientów korzysta z internetu używając w tym celu smartfona, dlatego bardzo ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw. 

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się o jakie elementy musisz zadbać na stronie mobilnej sklepu internetowego, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku oraz jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej. 

Dodatkowo opowiemy o:

● testach UX;

● szybkości ładowania strony - dlaczego jest ważna i jak ją mierzyć;

● jak zadbać o elementy strony aby usprawnić działanie strony;

● narzędziach i skryptach, które pomogą Ci usprawnić stronę mobilną. 

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować stronę mobilną sklepu internetowego, aby zachęcała klientów do zakupu.

Co zyskujesz? 

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. 

Ekspert Google:  Jakub Machała 

Doradca Google w programie Firmy Jutra. Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. 

Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych. 

Link do wydarzenia