Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

MeetUp Wschodni Akcelerator Biznesu

W wydarzeniu MeetUp Wschodni Akcelerator Biznesu weźmie udział firma inkubowana w projekcie Startup Heroes realizowanym przez Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny.


Dnia 25.05.2022 r. w siedzibie Puławskiego Parku Naukowo Technologicznego o godz. 10.00.  odbędzie się  MeetUp Wschodni Akcelerator Biznesu. Ideą wydarzenia  jest spotkanie przedstawicieli VC, akceleratorów oraz innych podmiotów branżowych, które tworzą polski system startupowy. Wytypowani przedstawicie Platform startowych zaprezentują się przed Komisją oceniającą.  Najlepszy wyinkubowany startup poprzez udział w wydarzeniu ma możliwość otrzymania  nagrody głównej, którą jest udział w prestiżowym programie mentoringowym InCredibels by Sebastian Kulczyk – ufundowanym przez Kulczyk Investments Sp. z o.o.

 

W wydarzeniu swój pomysł na biznes zaprezentuje m.in.  Pan Tomasz Bogucki , Prezes  Hydrogen Alfa sp. z o.o. , który  w II cyklu inkubacji w projekcie Startup Heroes – Platforma startowa dla nowych pomysłów ukończył proces inkubacji.Hydrogen Alfa to Startup z pomysłem na innowacyjny sposób przechowywania i transportu wodoru.

Trzymamy kciuki za reprezentanta naszej Platformy startowej.

 

O programie:

Incredibles to zainicjowany przez Sebastiana Kulczyka w 2017 r. wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu. 

Do programu zapraszani sią wyłącznie finaliści prestiżowych konkursów organizowanych przez Rzeczpospolitą (Orły Innowacji), My Company Polska, European Tech and Start-up Days i Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (Start-up Challenge), Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (InQube), Wschodni Akcelerator Biznesu (MeetUp Day) oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości (Starter).

InCredibles to także plaforma projektów i inspiracji wspierających rozwój polskiego ekosystemu startupowego. W tym celu we współpracy z partnerami merytorycznymi i mediami InCredibles inicjuje i współtworzy specjalistyczne raporty, debaty, publikacje oraz patronuje wydarzeniom edukacyjnym dedykowanym młodym polskim przedsiębiorcom, m.in.: MBA for Startups, Jutronauci oraz audycje Firmament w Radiu 357.

Więcej: https://incredibleinspirations.com/incredibles/

O korzyściach:

Uczestnikom kolejnej (VI) edycji programu zapropoowane będzie  łącznie kilkadziesiąt godzin warsztatów, dyskusji, spotkań z mentorami, inwestorami, potencjalnymi klientami oraz doradcami ze wszystkich dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym w ramach InCredibles, zdefiniowane zostaną obszary szczególnego zainteresowania mentoringowego dla danej spółki i biznesu.

Ponadto spółki zyskają dostęp do naszego wirtualnego Biura Prasowego InCredibles, które jest platformą wymiany informacji na temat spółek uczestniczących w programie oraz bazą wiedzy o aktualnych wydarzeniach z kalendarza InCredibles. Platforma ta umożliwia dotarcie z informacjami do szerokiego grona medialnych odbiorców w szybki i skuteczny sposób.

 

Informacje na temat laureatów zamieszczane są na bieżąco w zakładce aktualności: https://incredibleinspirations.com/aktualnosci/