Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

JARS Sp z.o.o.

usługi laboratoryjne

Firma JARS, założona w 2002 r., jest dynamicznie rosnącym liderem na polskim rynku usług laboratoryjnych. W naszym kraju dysponuje siecią 7 nowoczesnych laboratoriów, zarządzanych przez doświadczonych profesjonalistów.
Świadczy kompleksowe usługi laboratoryjne obejmujące 40 specjalistycznych obszarów badawczych w sektorach: spożywczym, rolnym, ochrony środowiska i geologii, a ponadto kosmetyków , farmacji oraz chemii gospodarczej.
Dysponuje unikalnym na rynku know-how w zakresie badań laboratoryjnych. Obsługuje największe firmy z Polski i rynków Unii Europejskiej – każdego dnia laboratoria badają ponad 800 próbek.
Dysponuje zespołem wysokiej klasy specjalistów, którzy realizując na co dzień zlecenia klientów, znajdują również czas na projekty badawcze i uczestnictwo w badaniach akademickich na najlepszych uczelniach w Polsce. Między innymi od 2010 r. prowadzą studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa żywności na Uniwersytecie Warszawskim, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, przekraczającym możliwości rekrutacyjne wydziału. Patronują również programowi szkoleń w obszarze badań i systemów jakości, cieszącemu się znakomitą opinią w branży.
Firma JARS jest aktywnym członkiem organizacji sektora badań laboratoryjnych w Polsce, promotorem inicjatyw wspierających młodych naukowców i projekty badawczo-rozwojowe na uczelniach krajowych i w wybranych krajach Unii Europejskiej.