Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

PLAZA & KENIG SP. Z O.O.

Garden Box powstał z myślą o wszystkich, którzy marzą o pięknej przestrzeni wokół własnego domu.
Garden Box to gotowa aranżacja ogrodowa, która umożliwia każdemu wykonanie profesjonalnego ogrodu według najnowszych trendów. Dzięki zastosowaniu intuicyjnych rozwiązań oraz projektów w skali 1:1, które wystarczy rozłożyć na przygotowanej powierzchni i posadzić w wyznaczone miejsca rośliny, można szybko i samodzielnie wykonać ogród.
Garden Box ma budowę modułową. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć, tworząc rozmaite kompozycje idealnie dopasowane do kształtu i wielkości własnego ogrodu.

Dzięki Garden Box nie trzeba samodzielnie planować doboru gatunkowego roślin, ustalać ich rozstawy czy wymierzać kształtów rabaty. Mata, z której wykonane są moduły, zapobiega rozrostowi chwastów, dzięki czemu rabaty nie wymagają pracochłonnej pielęgnacji, a ich wzrost nie jest niczym zahamowany.
Wykonanie ogrodów Garden Box jest bardzo proste. Wystarczy tylko:
1. Rozłożyć matę i przymocować ją do podłoża
2. Wsadzić rośliny w wyznaczone miejsca
3. Przysypać matę korą lub żwirem, podlać i gotowe!

Innowacyjność Garden Box w skali Europy i Świata została zbadana i potwierdzona przez Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej. Produkt Garden Box został zgłoszony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie jako wzór użytkowy i jest obecnie w trakcie procedury patentowej zmierzającej do udzielenia mu prawa ochronnego. Urząd Patentowy RP wydał decyzję o przyznaniu prawa ochronnego na znak towarowy „Garden Box”, zgłoszony za nr Z.466833.