Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

SYMATIC SP. Z O.O.

Elektrotechnika, automatyka, elektronika, inżynieria informatyczna, informatyka.

Symatic sp. z o.o. jest firmą informatyczną z bogatym doświadczeniem. Oferta adresowana jest głównie do Klientów instytucjonalnych. Zakres usług to wynik analizy potrzeb Klientów oraz strategii rozwoju Symatic sp. z o.o. w kierunku nowych technologii. Oferujemy rozwiązania i produkty na światowym poziomie, dbając jednocześnie o konkurencyjność cenową.
Symatic sp. z o.o. jest doświadczonym integratorem zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych. Aktywność firmy w tym zakresie skupia się w szczególności na: budowie sieci teleinformatycznych, wdrażaniu oprogramowania systemowego i aplikacji biznesowych, projektowaniu, badaniu i budowie aplikacji z przemiennikami częstotliwości, serwonapędami, regulatorami prądu stałego, sterownikami położenia oraz układami łagodnego rozruchu silników elektrycznych.

Symatic sp. z o.o. zajmuje się także: sprzedażą komponentów napędowych takich jak przemienniki częstotliwości, układy prądu stałego i serwonapędy. Ofertę uzupełniają produkty z branży IT (komputery, notebooki, urządzenia peryferyjne) oraz AutoID (czytniki kodów kreskowych, terminale mobilne, drukarki przemysłowe).