Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

LASTLEVEL Sp. z o.o.

IT

Firma LastLevel specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań AdTech i MarTech – od 2013 roku projektuje i tworzy oprogramowanie z wykorzystaniem innowacyjnych zastosowań analityki predykcyjnej, Machine Learning, Big Data i Stream Based Modeling dla firm działających w branży internetowej reklamy i marketingu (m.in. internetowe sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne). Firma posiada unikalne kompetencje w zakresie optymalizacji kampanii reklamowych z wykorzystaniem automatycznego zakupu mediów (ang. Programmatic Buying) oraz realizacji strategii innowacji opartych na narzędziach efektywnie wykorzystujących potencjał mediów internetowych do emisji kampanii reklamowych.

Firma specjalizuje się również w tworzeniu systemów informatycznych, w zakresie przetwarzania w chmurze (ang. Cloud Computing) dużych zbiorów danych (ang. Big Data). Wiedza oraz nieszablonowe podejście specjalistów pozwala w szybszy i skuteczniejszy sposób realizować cele biznesowe klientów. Ekspercka wiedza na temat branży AdTech i MarTech oraz stosowane rozwiązania są rezultatem wieloletniego doświadczenia zdobytego w projektach obejmujących analizę predykcyjną oraz modelowanie dużych zbiorów danych klientów (miliardy rekordów) przetwarzanych w chmurze. Firma tworzy i rozwija platformy, systemy analityczne, które umożliwiają optymalizację procesów biznesowych związanych z analizą danych, ułatwiają pracę analityków i automatyzują procesy prognozowania zachowania klientów. Stosowanie w firmie koncepcji Agile Development, pozwala na szybsze wdrażanie nowych funkcji przy mniejszej ilości błędów
Powstaniu firmy towarzyszył jeden cel – połączenie wiedzy z zakresu reklamy internetowej i analityki z umiejętnościami budowania wysokiej jakości oprogramowania dla klientów i dostarczania wartościowych projektów. Do grona klientów LastLevel należą firmy z różnych branż sektora B2B, m.in. internetowe sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne, korporacje finansowe, firmy z branży nowych technologii, firmy usługowe i produkcyjne. Realizowane projekty cieszą się uznaniem na całym świecie. Pasja do tworzenia wysokiej jakości platform AdTech i MarTech oraz długotrwałe relacje z klientami to cenione znaki rozpoznawcze firmy LastLevel.
Firma LastLevel jest oficjalnym partnerem: Google Cloud Partner Advantage, Microsoft Azure.