coworking

przestrzeń pracy
wspólnej

Strefa Coworkingowa OPN-T - miejsce do pracy dla startupowców i freelancerów

Jesteś przedsiębiorcą? Zaczynasz swoją przygodę z biznesem? Brakuje Ci własnej przestrzeni do pracy i spotkań biznesowych? Zapraszamy do naszej Strefy Coworkingowej.

Strefa Coworkingowa OPN-T to możliwość pracy w przestrzeni dzielonej z innymi osobami prowadzącymi własne biznesy. To idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody oraz wszystkich, którzy potrzebują  miejsca do pracy, a nie chcą pracować w domu, ani wynajmować całego biura. Wspólna przestrzeń pracy w OPN-T to też możliwość nawiązania biznesowych relacji z innymi coworkerami i firmami parkowymi, które mogą zaprocentować w przyszłości.

W strefie Coworkingowej OPN-T możesz wynająć samodzielne, umeblowane stanowisko do pracy biurowej z dostępem do internetu oraz pomieszczenia socjalnego w 5 wariantach abonamentowych:

  • 1) 1 h dostępu do stanowiska pracy,
  • 2) 1 dzień dostępu do stanowiska pracy (8 h),
  • 3) 7 dni ciągiem dostępu do stanowiska pracy w ciągu 1 m-ca,
  • 4) 14 dni ciągiem dostępu do stanowiska pracy w ciągu 1 m-ca
  • 5) nielimitowany dostęp do stanowiska pracy w ciągu 1 m-ca.

Strefa Coworkingowa OPN-T: Olsztyn, ul. Wł. Trylińskiego 14, budynek B1,

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania wniosku na minimum 3 dni robocze przed planowanym terminem wynajęcia przestrzeni w strefie coworkingowej na adres: sekretariat@opnt.olsztyn.eu

Dołącz do społeczności firm OPN-T, rozwijaj swój biznes w przestrzeni pracy wspólnej !!!