Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

Zaproszenie na bezpłatny webinar pt. "Pozyskanie inwestora i finansowania swojego biznesu nawet do 2 mln PLN jest możliwe!"

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na bezpłatny webinar pt. "Pozyskanie inwestora i finansowania swojego biznesu nawet do 2 mln PLN jest możliwe!"


Weź udział w bezpłatnym webinarze, w którym dowiesz się o procesie inwestycyjnym i jak się do niego przygotować.

Brak finansowania stanowi barierę dla dalszego rozwoju Twojego innowacyjnego biznesu? Stoisz przed wyzwaniem pozyskania funduszy, ale nie wiesz do kogo się zwrócić? Zapisz się na bezpłatny webinar dedykowany przedsiębiorcom z Warmii i Mazur i poznaj wymagania potencjalnych inwestorów z regionu, a także ścieżkę pozyskiwania środków finansowych. Wydarzenie "Poznaj Inwestora" odbędzie się 30 września 2021 r. o godzinie 18:00.

Głównym elementem dwugodzinnego spotkania będzie debata pomiędzy przedstawicielami świata Funduszy VC oraz startup'ów, które z sukcesem przeszły już procesy inwestycyjne. Obie strony podzielą sie swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami, nie brak też będzie dobrych rad, wspierających osoby aspirujące do pozyskania inwestora. Będzie to okazja do dyskusji oraz zadawania pytań. Uczestnicy wezmą udział w krótkim szkoleniu ze skutecznego pitchingu, prowadzonego przez osoby na co dzień zasiadające w panelach oceniających koncepcje biznesowe.

Podczas wydarzenia:

- dowiesz się jak wygląda proces finansowania od strony inwestującego oraz startup'u, który już uzyskał finansowanie,

- otrzymasz cenne wskazówki jak budować pozytywne relacje z inwestorami, a także jakich błędów nie popełniać,

- zadasz wszystkie nurtujące Cię pytania naszym ekspertom.

Zarejestruj się już dziś!

 

https://startupacademy.pl/webinar-poznaj-inwestora/

Ponadto, dla pierwszych 50 chętnych uczestników webinaru przewidziano bezpłatne, indywidualne konsultacje z ekspertami inwestycyjnymi.