Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

Zapraszamy do udziału w Śniadaniu Biznesowym online

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza do udziału w Śniadaniu Biznesowym online pt. "BREXIT i COVID - nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim".


Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz German Poland Bridge Group zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w Śniadaniu Biznesowym online pt. "BREXIT i COVID - nowa szansa dla dostawców z Polski na rynku niemieckim", które odbędzie się 7 października 2021 r. w godzinach 10:00 - 13:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Rafał Churawski - ekspert w zakresie rynku niemieckiego specjalizujący się w polskim i niemieckim prawie cywilnym o gospodarczym, w tym: internacjonalizacji, prawie bilansowym i prawie spółek. Ekspert posiada doświadczenie w handlu międzynarodowym pełniąc funkcje menedżerskie w działach sprzedaży zagranicznych firm na terenie Niemiec. Przez lata poznał od praktycznej strony różne wyzwania biznesowe, z którymi spotykają się klienci GPB-Group - od pozyskiwania partnerów biznesowych po organizację procesów logistycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres een@wmarr.olsztyn.pl

Serdecznie zapraszamy!

Program Śniadania Biznesowego online - pobierz (pdf)

Formularz zgłoszeniowy - pobierz (pdf)