Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

WARSZTATY Z NEGOCJACJI W OPNT

Zapraszamy na "Warsztaty z Negocjacji" Organizowane przez Toastmasters Olsztyn o raz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny


Zapraszamy na „Warsztaty z negocjacji” organizowane przez Toastmasters Olsztyn oraz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny.

Termin: 22 września, godz. 18.30, sala 15 BC

Miejsce: Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Link do formularza zapisów: https://docs.google.com/forms/d/1DbOrEoOqeWTdz6E2zu58A8SzjvAkpjQjMD2S-KjzhIY/

Możesz się z nami spotkać również online: https://us02web.zoom.us/j/81266994701?pwd=Y3R1eUhrNkREU0lPOXlPZlY2UlFBdz09&fbclid=IwAR0a8auMxkZlpBeTHdPbeLTLNAT0yGTLSL2bNV66c47TIucladZPr8LM3JE#success

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się tego czym w istocie są negocjacje oraz jak SKUTECZNIE je prowadzić, koniecznie zajrzyj na kolejne spotkanie klubu Toastmasters Olsztyn, które poprowadzi wybitny znawca tego tematu, Zbyszek Dzideczek - trener negocjacji i prezentacji biznesowych, który może poszczycić się bogatym CV i doświadczeniem zdobywanym w jednych z największych korporacji.

Zbyszek jest ekspertem od zarządzania w trudnych warunkach, potrafiącym pracować pod presją czasu. Współzałożycielem John Maxwell Team Poland - jednej z wiodących i najszybciej rozwijających się na świecie organizacji szkoleniowych w obszarze personalnego oraz profesjonalnego rozwoju! Zajmuje się m.in. szkoleniami z zakresu przygotowań negocjacyjnych i właśnie z negocjacji zrobi nam warsztat. 

Poświęć chwilę na dołączenie do nas i spraw, że od tej pory każde negocjacje, te ze sobą, z bliskimi czy współpracownikami przebiegać będą już tylko po Twojej myśli!