Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

SEMINARIUM "PRZYGOTOWANIE MODELU BIZNESOWEGO STARTUP'U".

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na bezpłatne seminarium on-line pn. Przygotowanie Modelu Biznesowego Startup'u".


Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane w ramach projektu "Startup Heroes - platforma dla nowych pomysłów".

Termin: 21.09.2020 r.

godzina: 11.30.-16.30.

Wykorzystanie metody Business Model Canvas sprawdza się nie tylko w tworzeniu modelu biznesowego startupów, ale także przynosi bardzo dobre efekty w procesie opracowywania nowych ofert usługowych lub produktowych. Pozwala to na skupieniu się na oferowaniu konkretnej wartości dla wybranego, zdefiniowanego segmentu klientów. Jednocześnie ważną częścią kanwy jest określenie strumieni przychodów, dlatego tworzenie innowacji nie rozmywa się z celem, jakim jest przynoszenie zysków.

Program:

Szablon modelu biznesowego wykorzystywany w metodzie Business Model Canvas pozwoli uczestnikom na zadanie kluczowych pytań i przeanalizowanie pomysłu pod względem najważniejszych aspektów biznesowych. BMC pozwala na skupieniu się na oferowaniu konkretnej wartości dla wybranego, zdefiniowanego segmentu klientów. Poznają oni elementy szablonu, które prowadzący szczegółowo omówi i poda praktyczne przykłady. W czasie wykładu omówione zostaną zagadnienia tj.:

·         Propozycja wartości

·         Segmenty klientów

·         Relacje z kleintami

·         Kanały dotarcia

·         Strumienie przychodów

·         Kluczowe działania

·         Kluczowe zasoby

·         Kluczowi partnerzy

·         Struktura kosztów

 

 

MICHAŁ MISZTAL – CEO STARTUP ACADEMY

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

REJESTRACJA

UWAGA!!!

Rejestrując się na wydarzenie wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzannie swoich danych osobowych przez lidera projektu - Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny oraz wykonawcę Startup Academy, w celu organizacji seminarium.