Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

SEMINARIUM "PROWADZENIE SPÓŁKI SP. Z O.O."

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na bezpłatne seminarium on-line w ramach projektu "Strartup Heroes - platforma dla nowych pomysłów"


Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się na jakich zasadach funkcjonują spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce. Zostaną przedstawione zasady rachunkowości, które określają jakie obowiązki rozliczeniowe spółki kapitałowej. Dodatkowo zostaną omówione zagadnienia podatkowe, oraz sposoby na optymalizację podatkową.

Termin: 24.09.2020 r.

godz.: 11.30.-16.30.

Program:

1.    Spółka z o.o. w świetle prawa.

2.    Jak zarejestrować spółkę? Procedury i formalności.

3.    Organy w spółce- prawa i obowiązki.

4.    Udziały- komu przysługują, co oznaczają, jak je dzielić.

5.    Kapitał- własny, zapasowy, założycielski.

6.    Podstawowe zasady rachunkowości.

7.    Jakie podatki musi płacić spółka?

8.    Rozliczanie spółki z o.o.- dlaczego tego nie robić samemu?

9.    Koszty w spółce jako sposób na optymalizację podatkową.

 

DOMINIKA KOLMAGA - CEO TaxToday

Przedsiębiorca, ekspert księgowy i podatkowy, doradca biznesowy.

Od 2015 roku zawodowo wspiera startupy w rozwoju pomysłów biznesowych. Swoją karierę zawodową rozpoczęła na stanowisku specjalisty ds. finansowych, gdzie pod względem finansowym, kadrowym oraz prawnym obsługiwała startupy należące do największej sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie. Następnie zajmowała stanowisko menadżera regionalnego centrum rozliczeniowego na Mazowszu, gdzie koordynowała pracę zespołu dla ponad 500 aktywnych startupów.

Przeszkoliła ponad 2000 osób z zakresu między innymi podstawowej księgowości, podatków dochodowych, majątkowych oraz obrotowych i prawa pracy. Od 2017 roku bierze udział w programach szkoleniowych i preinkubacyjnych jako ekspert i trener.

Od 2018 roku jest CEO oraz prezesem spółki TaxToday, która swoim działaniem wspiera tradycyjne oraz nowoczesne biznesy. 

W marcu 2020 roku znalazła się wśród finalistek konkursu Sukces Pisany Szminką spośród 700 innych kobiet w kategorii Biznes na start/ Biznes lokalny. Natomiast w lipcu 2020 została zaproszona do projektu Sukces jest Kobietą w którym wraz z innymi kobietami biznesu dzieli się z innymi jak prowadzić biznes, godząc go z życiem prywatnym.

Chętnie angażuje się w inicjatywy, które pomagają kobietom odkryć w sobie odwagę, by prowadzić biznes odpowiedzialnie i z kobiecym wdziękiem.

 

REJESTRACJA

UWAGA!!!

Rejestrując się na wydarzenie wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez lidera projektu - Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny oraz wykonawcę Startup Academy, w celu organizacji seminarium.