Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

SEMINARIUM "JAK SKUTECZNIE SPRZEDAĆ SWÓJ POMYSŁ INWESTOROWI"

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na bezpłatne seminarium on-line pn. "Jak skutecznie sprzedać swój pomysł inwestorowi".


Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane w ramach projektu "Startup Heroes  - platforma dla nowych pomysłów".

 Wiele startupów rozmyśla nad pozyskaniem inwestora. To trudny i czasochłonny proces, który jednak może pomóc w szybkim rozwoju. Jeżeli też zastanawiasz się, czy inwestor jest właśnie dla Ciebie, weź udział w seminarium.

Termin: 22.09.2020 r.

godz.: 11.00.-14.15.

Program:

·         Dowiedz się gdzie szukać i wynajdywać inwestorów.

·         Zrozum jakiego inwestora potrzebujesz.

·         Jak wygląda proces inwestycyjny?

·         Jak przygotować Pitch, który przekona do Ciebie inwestora oraz czego unikać podczas prezentacji swojego biznesu?

·         Jak rozmawiać z nimi, aby przekonać ich do tego, że właśnie twój pomysł zasługuje na ich wsparcie?

·         Sposoby na przygotowanie skutecznej prezentacji dla inwestora.

·         Jak zapanować nad stresem i emocjami oraz w jaki sposób poczuć się pewnie przed wystąpieniem?

·         Na czym polega “test windy” oraz które mechanizmy pozwolą Ci być zapamiętanym?

·         Jak wykorzystać opowiadanie historii do uatrakcyjnienia wystąpienia przed inwestorem?

 

MICHAŁ MISZTAL – CEO STARTUP ACADEMY

Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości.

W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Pod jego opieką znajdowały się wszystkie 11 inkubatorów województwa mazowieckiego. Następnie objął zarządzanie sprzedażą warszawskich Business Linków – akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych.

Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących biznesmenów dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł.

Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta – prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

 REJESTRACJA

 UWAGA!!!

Rejestrując się na wydarzenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez lidera projektu  - Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny oraz Startup Academy, w celu organizacji seminarium.