Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

MNE Kortrijk Xpo 2016

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 3 – 4 lutego 2016 r. odbędzie się giełda kooperacyjna skierowana do podmiotów z branży metalowo-maszynowej „MNE Kortrijk Xpo 2016”.


Uprzejmie informujemy, iż w dniach 3 – 4 lutego 2016 r. odbędzie się giełda kooperacyjna skierowana do podmiotów z branży metalowo-maszynowej „MNE Kortrijk Xpo 2016”.

Jest to największa oferta Beneluksu dostawców kompletnych maszyn, technologii i oprogramowania do projektowania, inżynierii, prototypowania, przekształcenia, obsługi i montażu elementów wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych i hybrydowych. Targi MNE to najbardziej skoncentrowane wydarzenie w Belgii, gdzie można się spotkać z potencjalnymi partnerami z branży. Dom Polski Wschodniej będący wspólnym przedstawicielstwem pięciu województw Polski Wschodniej rozważa wykupienie powierzchni wystawienniczej niezbędnej do zabezpieczenia potrzeb podmiotów, które byłyby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu.

Udział w targach „MNE Kortrijk Xpo 2016” umożliwi prezentację innowacyjnych rozwiązań i know-how projektantom przemysłowym, kierownikom produkcji i menedżerom z Europy Zachodniej, którzy poszukują innowacyjnych technologii produkcji, ulepszonych materiałów, nowych podwykonawców lub nowych partnerstw biznesowych.

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach zabezpieczy powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą dysponować wspólną powierzchnią wystawienniczą (wielkość stoiska będzie uzależniona od ilości uczestniczących podmiotów z Polski Wschodniej) oraz będą mieli możliwość skorzystania z  programu oferowanego uczestnikom targów „MNE Kortrijk Xpo 2016”. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania pozostają w gestii uczestników. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: www.networkevent.be/mne/nl

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesłać do 15 grudnia 2015 r. na adres info@eastpoland.eu

Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Monika Bańka, przedstawiciel województwa lubelskiego w Brukseli; bruksela@lubelskie.pl; tel: +32 0 27 38 02 24.

 

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa - pobierz