Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

JAK SKUTECZNIE SPRZEDAĆ SWÓJ POMYSŁ INWESTOROWI

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na seminarium pn. Jak skutecznie sprzedać swój pomysł inwestorowi.


Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na seminarium pn. "Jak skutecznie sprzedać swój pomysł inwestorowi" we ramach projektu Startup Heroes - platforma startowa dla nowych pomysłów.

| 14.11.202, godz. 10.00.-13.30.

| link do wydarzenia

 

Wiele startupów myśli nad pozyskaniem inwestora. To trudny i czasochłonny proces, który jednak może pomóc w szybkim rozwoju i skalowaniu innowacyjnych rozwiązań. Jeżeli też zastanawiasz się, czy inwestor jest właśnie dla Ciebie, weź udział w seminarium.


W czasie seminarium dowiesz się:

Jak przygotować Pitch, który przekona do Ciebie inwestora oraz czego unikać podczas prezentacji swojego biznesu?

Jak rozmawiać z nimi, aby przekonać ich do tego, że właśnie twój pomysł zasługuje na ich wsparcie?

Sposoby na przygotowanie skutecznej prezentacji dla inwestora.

Jak zapanować nad stresem i emocjami oraz w jaki sposób poczuć się pewnie przed wystąpieniem?

 

Agenda:

10:00-10:15 Wprowadzenie do tematu warsztatów.

10:15-10:40 Jak określić cele wystąpienia?

10:40-12:00 Z czego składa się prezentacja inwestorska? co musi zawierać? (Omówienie struktury prezentacji typu pitch deck)

12:00-12:15 Przerwa

12:15-12:45 Dobre i złe praktyki w wystąpieniach,

12:45 - 13:00 Jak przygotować się do wystąpień online?

13:00-13:30 O czym warto pamiętać?

 

Prowadzący:

Michał Misztal - Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Doradca Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie budowania ekosystemu wspierania przedsiębiorczości. Zarządzał sprzedażą warszawskich Business Linków - akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta - prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych. Ekspert w platformie startowej Startup Heroes.