Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

Fundusz Ogólnopolski Program Edukacji Narodowej

Informujemy, że 30 czerwca o godz. 12.00 ruszył kolejny nabór wniosków o pożyczkę na kształcenie w ramach projektu OPEN.


Informujemy, że 30 czerwca o godz. 12.00 ruszył kolejny nabór wniosków o pożyczkę na kształcenie w ramach projektu OPEN. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie projektu, dotyczącymi przygotowania odpowiednich dokumentów oraz zmianami związanymi z pandemią.

Pożyczki przeznaczone są na każdą dostępną formę kształcenia jak: szkolenia, studia podyplomowe, kursy związane z nabywaniem uprawnień itp. w posiadającej uprawnienia do prowadzenia działalności placówce edukacyjnej w kraju i w Unii Europejskiej.

Z pożyczki można finansować do 100% kosztów kształcenia, które jeszcze nie rozpoczęło się, a także koszty kształcenia, które już się rozpoczęło ale tylko do kwoty nieopłaconej. Jednorazowa kwota pożyczki może wynieść nawet 100 000 zł, a każdy z uczestników projektu może skorzystać z niego kilkukrotnie. Pożyczki są zwrotne w okresie maksymalnie 60 miesięcy od ich zaciągnięcia. Po zakończeniu kształcenia 15% wartości pożyczki jest umarzane a dodatkowo, po spełnieniu określonych warunków, poziom umorzenia może wzrosnąć nawet do 25%.

WIĘCEJ